Sıkça Sorulan Sorular

Siparişlerinizi verebilmek ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için “WhatsApp” veya “Bize Ulaşın” üzerinden destek alabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerin stokları sınırlı olduğundan ötürü değişim sürecinde “WhatsApp” veya “Bize ulaşın” üzerinden destek alabilirsiniz. Değişim işlemleri için “İade ve Değişim” sayfasındaki adımları izleyiniz.

Anasayfada bulunan “Hesabım” bölümünde bulunan “Siparişlerim” sekmesinden ilgili siparişiniz durumunu kontrol edin, sipariş durumu “Kargoya teslim” edilmiş ise iptal yapılamaz. Not: Kargoyu teslim almadan iade edebilirsiniz. İade işlemleri için “İade ve değişim” bölümünü inceleyebilirsiniz.

Oluşturduğunuz siparişlerin sistemimiz tarafından otomatik olarak stok durumu, ödeme onayı, adres yetersizliği vb. sebeplerden ötürü iptali gerçekleşebilir.


Not: Siparişiniz iptal edilmesi durumunda iptal edilme sebebiyle ilgili bilgiyi “WhatsApp” ve “Bize ulaşın” üzerinden öğrenebilirsiniz.

  • Siparişlerim sayfasında ödemesini yaptığınız siparişlerin görünmemesi durumunda “WhatsApp” veya “Bize ulaşın” üzerinden bilgisini paylaştığınızda kontrolleri sağlanıp en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Not: Bu tarz durumlar genellikle ödeme aracı firmalar tarafında ödemelerin provizyon sürelerinin uzamasından kaynaklıdır.

15 Gün içinde iade hakkı

Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Taksitli Ödeme

%100 Güvenli Ödeme Garantisi