Hakkımızda

Bartuna deri 2019 yılında e-ticaret dünyası ile tanışmıştır.

Atalardan miras gelen bu meslek çağımız ticaret anlayışına göre şekillendirilmiş olup e-ticaret dünyasına adım atmaya neden olmuştur.

Firma olarak kendi üretimini gerçekleştirmiş olduğu ayakkabıların toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. Yaklaşık 20 yıldır ayakkabı sektöründe güçlü ve başarılı şekilde büyümeye devam etmektedir.

Gedikpaşa’da toptan ve perakende satışını gerçekleştirdiği showroomu ve ürünlerin imal edildiği birçok fabrika ve atölyesi bulunmaktadır. Üstelik geçmişinde de imal ettiği 455 numara ayakkabı ile Guinness Rekorlar kitabında yerini almıştır, 3 metre 12 santimetre uzunluğunda ve 1 metre 5 santimetre yüksekliğindeki ayakkabı birçok ayakkabı fuarında yerini almış ve tüm ziyaretçilerin ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Günümüzün modern ticaret dünyasında e-ticaretin en önemli yapı taşlarından biri olması nedeniyle firma imal etmiş olduğu ayakkabıların satışını internet üzerinden yurtiçi yurtdışı olmak üzere kaliteyi uygun fiyata satın almak isteyen müşterileriyle buluşturmayı hedef edinmiş ve 2019 yılında ilk adımı atmıştır.

Trendyol, Morhipo, Hepsiburada, N11 ve yurtdışında  güçlü e- ticaret firmalarıyla Tripy markasıyla Marketplace olarak 7/24  satış sağlamaktadır. Aynı zamanda satış sağladığı kendi web sitesi www.tripy.com.tr  ve  @tripycomtr aktif instagram hesabı bulunmaktadır.

Bartuna deri kaliteli ve sağlam ürünleri uygun fiyata alıcılarıyla buluşturmayı hedeflemiştir.

Yeni tasarımlar ve üretimlerle müşterilerinin beklentilerini karşılamayı, beğenisini ve memnuniyetini kazanmayı arzu etmektedir.

Tripy ile mutlu adımlara…

15 Gün içinde iade hakkı

Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Taksitli Ödeme

%100 Güvenli Ödeme Garantisi